Starší přípravka 2014/15 - Konečná tabulka + výsledky
15.06.2015 07:54
TABULKA | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | Stěbořice | 14 | 13 | 0 | 1 | 119: 36 | 39 | ( 18) | |
2. | Budišov n/B | 14 | 12 | 0 | 2 | 140: 23 | 36 | ( 15) | |
3. | Kylešovice | 14 | 8 | 1 | 5 | 99: 69 | 25 | ( 4) | |
4. | Slavkov | 14 | 8 | 0 | 6 | 91: 58 | 24 | ( 3) | |
5. | Vítkov | 14 | 6 | 2 | 6 | 77: 80 | 20 | ( -1) | |
6. | Zlatníky | 14 | 3 | 1 | 10 | 76: 84 | 10 | (-11) | |
7. | Holasovice | 14 | 2 | 0 | 12 | 48:154 | 6 | (-15) | |
8. | Skřipov | 14 | 1 | 2 | 11 | 39:185 | 5 | (-16) |
Trenéři: Karel Špok, Daniel Richter
G1C - MINI (starší přípravka) 1+5 sk.C - OSTROJ
1.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0101 | Holasovice | Vítkov | 2:7 | ||
G1C0102 | Kylešovice | Skřipov | 15:1 | ||
G1C0103 | Budišov n/B | Stěbořice | 1:4 | ||
G1C0104 | Slavkov | Zlatníky | 8:4 | ||
2.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0201 | Vítkov | Zlatníky | 5:4 | ||
G1C0202 | Stěbořice | Slavkov | 4:3 | ||
G1C0203 | Skřipov | Budišov n/B | 3:16 | ||
G1C0204 | Holasovice | Kylešovice | 2:10 | ||
3.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0301 | Kylešovice | Vítkov | 6:6 | ||
G1C0302 | Budišov n/B | Holasovice | 21:1 | ||
G1C0303 | Slavkov | Skřipov | 8:4 | ||
G1C0304 | Zlatníky | Stěbořice | 2:4 | ||
4.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0401 | Vítkov | Stěbořice | 0:11 | ||
G1C0402 | Skřipov | Zlatníky | 7:7 | ||
G1C0403 | Holasovice | Slavkov | 3:7 | ||
G1C0404 | Kylešovice | Budišov n/B | 2:8 | ||
5.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0501 | Budišov n/B | Vítkov | 10:2 | ||
G1C0502 | Slavkov | Kylešovice | 4:2 | ||
G1C0503 | Zlatníky | Holasovice | 8:4 | ||
G1C0504 | Stěbořice | Skřipov | 18:1 | ||
6.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0601 | Vítkov | Skřipov | 5:5 | ||
G1C0602 | Holasovice | Stěbořice | 4:15 | ||
G1C0603 | Kylešovice | Zlatníky | 6:4 | ||
G1C0604 | Budišov n/B | Slavkov | 4:1 | ||
7.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0701 | Slavkov | Vítkov | 6:1 | ||
G1C0702 | Zlatníky | Budišov n/B | 2:6 | ||
G1C0703 | Stěbořice | Kylešovice | 11:1 | ||
G1C0704 | Skřipov | Holasovice | 8:5 | ||
8.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0801 | Vítkov | Holasovice | 3:4 | ||
G1C0802 | Skřipov | Kylešovice | 2:15 | ||
G1C0803 | Stěbořice | Budišov n/B | 4:3 | ||
G1C0804 | Zlatníky | Slavkov | 7:8 | ||
9.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C0901 | Zlatníky | Vítkov | 4:6 | ||
G1C0902 | Slavkov | Stěbořice | 4:5 | ||
G1C0903 | Budišov n/B | Skřipov | 20:1 | ||
G1C0904 | Kylešovice | Holasovice | 17:3 | ||
10.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C1001 | Vítkov | Kylešovice | 7:4 | ||
G1C1002 | Holasovice | Budišov n/B | 1:19 | ||
G1C1003 | Skřipov | Slavkov | 1:17 | ||
G1C1004 | Stěbořice | Zlatníky | 8:0 | ||
11.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C1101 | Stěbořice | Vítkov | 7:6 | ||
G1C1102 | Zlatníky | Skřipov | 24:0 | ||
G1C1103 | Slavkov | Holasovice | 15:1 | ||
G1C1104 | Budišov n/B | Kylešovice | 11:1 | ||
12.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C1201 | Vítkov | Budišov n/B | 1:9 | ||
G1C1202 | Kylešovice | Slavkov | 4:3 | ||
G1C1203 | Holasovice | Zlatníky | 4:7 | ||
G1C1204 | Skřipov | Stěbořice | 2:10 | ||
13.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C1301 | Skřipov | Vítkov | 1:14 | ||
G1C1302 | Stěbořice | Holasovice | 14:3 | ||
G1C1303 | Zlatníky | Kylešovice | 3:10 | ||
G1C1304 | Slavkov | Budišov n/B | 0:4 | ||
14.kolo |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
G1C1401 | Vítkov | Slavkov | 14:7 | ||
G1C1402 | Budišov n/B | Zlatníky | 8:0 | ||
G1C1403 | Kylešovice | Stěbořice | 6:4 | ||
G1C1404 | Holasovice | Skřipov | 11:3 | ||